עמוד השידרה של התעשיה

אודות

תשלובת מפעלי עגם נוסדה בשנת 1972. עם למעלה מ-40 שנות ניסיון, התפתחה התשלובת והפכה להיות חוד החנית ועמוד השדרה של התעשייה הישראלית על כל רבדיה, בארץ ובעולם.
את טביעת האיכות שלנו ניתן לראות כיום בכל מקום: תשתיות, כבישים, גשרים, רבי קומות, מנהרות, קונסטרוקציות כבדות, תעשיות ביטחוניות ועוד.
לתשלובת 3 מפעלי ייצור ועיבוד מתכת בשטח כולל של כ- 50,000 מ"ר, המרכזים את מיטב הטכנולוגיה המודרנית והמתקדמת ביותר בחיתוך, עיבוד, ניקוב, כיפוף וריתוך ברזל, פלדה ומתכות מיוחדות, בעוביים ובגדלים מגוונים.
לתשלובת מחלקות הנדסה המציעות את מיטב פתרונות הייצור, לרבות תחשיבי עלות וכדאיות לפרויקט ו/או למוצר, תוך חיסכון בעלויות והתחשבות בצרכי כל לקוח ובלוחות הזמנים הנדרשים.
התשלובת, על מנהליה ו-400 עובדיה מחויבים בקוד אתי ובנהלים קפדניים המחייבים אותנו לספק את רמת השירות והאיכות הגבוהה ביותר ללקוחות הקבוצה בארץ ובעולם.

הלקוחות שלנו

לתשלובת עגם יותר מאלף לקוחות קבועים. לכל אחד היקף פעילות שונה המסתכם בעשרות אלפי עד מיליוני שקלים בשנה. בין הלקוחות הגדולים של התשלובת נמנים: משרד הביטחון ויחידות הסמך, פלסן סאסא, אורמת, רפא"ל, רמת"א (חברה בת של התעשייה האווירית), תעשיות לכיש (ייצור מכונות חקלאיות), אשטרום, אקרשטיין, עמיעד מערכות סינון, סימנס, ברייט-סורס, ועוד.