עמוד השידרה של התעשיה

עגם מעלות - פתרונות מפתח לתעשייה

שנים רבות של ניסיון בנו את יתרונו הגדול של מפעל "עגם מפעלי מתכת – מעלות", כמפעל המוביל בתכנון וייצור פרויקטים בסגנון Turn Key לשוק האזרחי והצבאי, לרבות פתרונות חיתוך, עיבוד שבבי, ריתוך פלדות פחמניות ופלדות שיריון, אלומיניום ונירוסטה, הרכבת מכלולים ואריזות מיוחדות, צביעה רטובה וצביעה אלקטרוסטטית (אבקה). 
תעשיות ביטחוניות
המפעל הינו ספק מוכר של משרד הביטחון, צה"ל, או"ם, נאט"ו וגופים מובילים בתעשייה הביטחונית.
תעשיות אזרחיות
המפעל מספק רכיבים ומכלולים מגוונים, עבור לקוחות בתחומי האנרגיה הירוקה, המים והחשמל, לרבות רכיבי תשתית למערכות מורכבות, שנאים, מסננים, חלקים להסבת מטוסי נוסעים ועוד.
בניה מתועשת וטרומית
המפעל מייצר מגוון רחב של תבניות לבניה מתועשת וטרומית לרבות תבניות עבור גשרים, מנהרות ובניינים רבי קומות (תבניות בשיטת "ברנוביץ"). לקוחות המפעל נהנים משירותי הנדסה ותכנון מתקדמים, אשר בשילוב עם קווי הייצור מהווים פתרון מקיף הכולל את תכנון המוצר משלביו הראשונים דרך פיקוח על שלבי הייצור השונים ועד לקבלת המוצר המוגמר. לצד שירות מעולה, מונהגת בחברה מערכת הבטחת איכות ע"פ תקן ISO 9001 – 2008 A הדואגת שכל מוצר המיוצר בחברה יעבור ביקורת איכות קפדנית טרם מסירתו ללקוח. המפעל מספק מוצרים בלו"ז צפוף ע"פ דרישות הלקוח. רבים מהמוצרים נבחנים באופן עצמאי על ידינו ומסופקים ישירות לקווי ההרכבה. המפעל ממוקם באזור התעשייה של מעלות, ומשתרע על פני שטח של 30 דונם, בהם אולמות ייצור של כ-15 אלף מ"ר.

מיכון וטכנולוגיה

2 מכונות לייזר עד 6KW
גודל שולחן 2000*4000 מ"מ
מכונות לחיתוך צינורות בפלסמה
מכונות כיפוף עד 320 טון
כרסומות גשר C.N.C
שולחן מקסימלי 3000*1600 מ"מ
מחרטות .C.N.C
כרסומות ומחרטות קונבנציונאליות
 

רתכות ורובוט לריתוך
קו ניקוי גרגרי פלדה וקווי ניקוי באלומינה אוקסיד
קו צביעה אלקטרוסטטית עם תנור לחימום מוקדם
לחלקים עד משקל של 1 טון
מערגלות עד לרוחב 3,100 מ"מ
4 גלילים
פחים עד עובי 15 מ"מ)

עגם מעלות

לקבלת פרטים והצעות מחיר מעגם מעלות, מלאו את הפרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם